How we travelMEZINÁRODNÍ VÝSTAVA 2005 - SZILVÁSVÁRAD
V roce 2005 pořádal Maďarský kynologický svaz dvoudenní mezinárodní výstavu v Szilvásváradu. To byla opět příležitost pro skvělý zážitek a krásný výstavní víkend v zahraničí. Pochopitelně s príma partou nadšených pejskařů je ještě krásnější. Posádku vozidla tentokrát se mnou tvořila Marie (zvaná Maruška) a junior Marie (zvaná Máří).


KLUBOVÁ VÝSTAVA 2004 - KORTRIJK
Při EURODOGSHOW 14. listopadu 2004 oslavil Královský klub chovatelů grifonků, brabantíků a kontinentálních španělů 100 let od jeho vzniku. To byla velká příležitost si poměřit český chov grifonků a brabantíků s ostatní Evropou a belgickými chovy obzvlášť a hned ve dvou výstavních dnech. První den byli grifonci a brabantíci posuzováni paní Lillian de Ridder na Eurodogshow a druhý den paní Kitty Sjong na již zmiňované jubilejní klubové výstavě.


SVĚTOVÁ VÝSTAVA 2003 - DORTMUND
Když mi na osmi letech uhynul rottweiler, který byl milovaný celou rodinou, byla to pro nás velká rána. Mě bylo jasné, že bez psa nezůstanu. Moje drahá polovička už tak jednoznačný názor neměla a děti osudného rána cinicky zvolali : „Hurá koupíme si křečka !“

Web design by Landar